Demonstracija judo sporta za učenike prvih i drugih razreda

Autor: Anamarija Bakrač, 28. 9. 2017.

Dana 25. rujna 2017. održane su pokazne vježbe u Osnovnoj školi Augusta Cesarca. Na demonstracijama su bili prisutni učenici prvih i drugih razreda. Demonstracije i upoznavanje s judo sportom vodili su treneri Fran Gredičak i Luka Pribanić. Djeca su bila raspoređena u dvije skupine, a demonstracije su se odvijale tijekom dva školska sata. Treneri su  pokazali  i objasnili sve što se radi i uči na treninzima u Zagrebačkoj judo školi.

Djeci su se svidjele vježbe i tehnike, koje su im pokazali treneri, te su nakon demonstracija i sami isprobali neke zahvate i tehnike padanja. Imali su  dodatnih pitanja i veliku želju da se i sami iskušaju u ovom olimpijskom sportu. Neka od djece, koja već treniraju judo, zajedno su s trenerima pokazala svojim vršnjacima što su sve do sada naučili na treninzima juda u našoj školi. Djeci i učiteljicama podijeljeni su letci na kojima su sve dodatne informacije vezane za upis u Zagrebačku judo školu.

Svi zainteresirani za treninge juda u Zagrebačkoj judo školi mogu doći na treninge u prostor Osnovne škole Augusta Cesarca utorkom od 18.00 do 19.00  i četvrtkom  od 19.00 do 20.00 sati.

Dođite i pridružite nam se na treninzima ovog olimpijskog, borilačkog sporta, koji treniraju mnoge vojske i policije u svijetu, a osim toga odlično je za razvijanje kordinacije kod male djece, za samoobranu te za učenje pravilnih padova i kako se pri padu ne ozlijediti.

Pogledajte kako su izgledale demonstracije juda.